RIESEN

Tešíme sa na vaše otázky a nápady! Jednoducho pošlite spoločnosti Storck správu prostredníctvom nášho kontaktného formulára, prípadne si prečítajte najčastejšie otázky – odpovede na niektoré z nich nájdete práve tu.

Najčastejšie otázky

Obsahujú karamelky RIESEN nejaké ingrediencie živočíšneho pôvodu?

Jediné ingrediencie živočíšneho pôvodu, ktoré pri výrobe RIESEN používame, sú mliečne výrobky.

Obsahujú RIESEN alkohol?

Nie, pri výrobe sa žiadny alkohol nepoužíva. Na základe súčasnej receptúry môžeme taktiež s istotou povedať, že alkohol neobsahuje ani žiadna z používaných ingrediencií.

Sú RIESEN bezlepkové?

Karamelky RIESEN od spoločnosti Storck sú v podstate bezlepkové. Obsah lepku je takmer zanedbateľný – RIESEN tak spĺňajú zákonné normy a štandardy Nemeckej spoločnosti celiatikov (DZG) pre bezlepkové potraviny.

Kontakt

Povinné polia sú označené

Informácie o reklamácii výrobku

Spätná väzba od zákazníka je pre nás veľmi dôležitá. Aby ste mohli vašu reklamáciu spracovať, nechajte výrobok v jeho pôvodnom balení. Po prijatí e-mailu vás budete kontaktovať a vysvetlíme vám ďalší postup.