Práca v spoločnosti Storck

V spoločnosti Storck sa všetko riadi našou základnou filozofiou: prinášame vám radosť. K jedinečnosti spoločnosti Storck prispievajú do veľkej miery aj jej zamestnanci, a to už viac ako 100 rokov. Preto vždy hľadáme ľudí s rôznymi schopnosťami, ktorí zdieľajú naše zanietenie a budú s nami rásť; takých, ktorí chcú zažiť prácu v rodinnom podniku so všetkými súvisiacimi výhodami.

Vitajte v spoločnosti Storck!
Naša firemná kultúra

Naša firemná kultúra vychádza z tradícií vybudovaných počas viac ako 100-ročného pôsobenia firmy, ktorá bola celý čas riadená priamo svojimi vlastníkmi. V súčasnosti sme rodinný podnik s 22 dcérskymi spoločnosťami, ktoré sa starajú o naše obchodné aktivity po celom svete. Naši zamestnanci sú spoľahliví ľudia, ktorí naplňujú naše zanietenie a nadšenie vo svojej každodennej práci a odovzdávajú ich ostatným – to je jeden z hlavných dôvodov nášho pretrvávajúceho úspechu.
 

Naše hodnoty v oblasti vedenia ľudí

Výkonnosť – zanietenie – pocit spolupatričnosti – to sú tri hlavné piliere, na ktorých stavajú hodnoty spoločnosti Storck v oblasti vedenia ľudí. V súlade s týmito hodnotami očakávame od svojich pracovníkov vysokú úroveň nadšenia a oddanosti, za ktorú si zaslúžia našu výnimočnú podporu a motiváciu. Naši manažéri pracujú každý deň s plným nasadením, ktoré sa im vypláca v podobe nadšenej podpory zo strany ich tímov. Sú dôkazom vynikajúcej spolupráce, pričom vytvárajú inšpiratívnu pracovnú atmosféru. Sme si vedomí, že svoje pretrvávajúce úspechy môže spoločnosť Storck dosahovať len v súčinnosti so všetkými svojimi zamestnancami.

Naši zamestnanci

Na udržiavaní uvoľnenej a priateľskej pracovnej atmosféry sa podieľajú všetci zamestnanci spoločnosti Storck, a preto si svojich nových kolegov vyberáme veľmi starostlivo. Ich interpersonálne schopnosti sú pre nás rovnako dôležité ako ich odborná kvalifikácia. Ak máte vysoké pracovné nasadenie, entuziazmus a tímového ducha, ste presne ten, koho hľadáme – je to totiž práve úspešná spolupráca množstva rôznych ľudí s celkom odlišnými schopnosťami a osobnými vlastnosťami, ktoré z nás robia takú výnimočnú spoločnosť.

Svojim pracovníkom v maximálnej možnej miere pomáhame s ich profesijným rozvojom prostredníctvom individuálnej podpory a vždy sa snažíme obsadzovať manažérske pozície ľuďmi, ktorí pre nás už pracujú.