... radosť sa skrýva v Toffifee!
... radosť sa skrýva v Toffifee!

... radosť sa skrýva v Toffifee!

Elegantný vzhľad, bohatá chuť vnútri.
V roku 1973 sme v Nemecku prvýkrát predstavili Toffifee ako prvé cukrovinky svojho druhu na svete. Dnes si na nich pochutnávajú ľudia vo viac ako sto krajinách, pretože ich unikátna kombinácia ingrediencií chutí naozaj každému: chrumkavý lieskový oriešok v delikátnom karameli, s nugátovým krémom a kvapkou horkej čokolády navrchu.

Toffifee

Toffifee obsahuje všetko, čo majú ľudia radi: chrumkavý lieskový oriešok v karameli s nugátovým krémom a kvapkou horkej čokolády.

História
Úspešný príbeh Toffifee – jedinečná inovácia z roku 1973 sa dnes predáva vo viac ako 100 krajinách.

Fenomén, ktorý trvá

Súčasnosť

Úspešný príbeh Toffifee pokračuje. V roku 2014 sa Toffifee predáva už vo viac ako 100 krajinách. Ľudia vymýšľajú rôzne recepty na torty a mafiny alebo si Toffifee jednoducho vychutnávajú také, aké je – Toffifee neustále inšpiruje nespočetné množstvo fanúšikov po celom svete.

Toffifee up until now: Neverending

2013

Všetko najlepšie k narodeninám

Toffifee oslavuje 40 rokov a pri tej príležitosti sa v Nemecku predáva špeciálna narodeninová edícia. Každé 500 g balenie obsahuje recept na narodeninovú tortu vytvorenú špeciálne na výročie značky Toffifee.

Toffifee 2013: Všetko najlepšie k narodeninám

2000

Svetový úspech

Toffifee si zachovalo svoju jedinečnosť aj v novom storočí a navyše je čoraz obľúbenejšie aj v zahraničí. Kombinácia štyroch ingrediencií zaručuje vynikajúcu pochúťku pre celú rodinu.

Toffifee 2000: Wordwide success

1990

Pre malých aj veľkých

Hlučné, pestrofarebné a trochu bláznivé – také boli 90. roky. Ale čo Toffifee? V televíznej reklame sa malí aj veľkí vydávali na prieskum s čokoládovou pochúťkou a všetci sa zas vracali domov, keď sa objavilo Toffifee.

Toffifee 1990: Pre malých aj veľkých

1980

Nezameniteľné Toffifee

„... radosť sa skrýva v Toffifee!“ Toffifee sa objavuje v televíznej reklame s novým sloganom, kde sa predstavuje ako pochúťka pre celú rodinu.

Toffifee 1980: Unmistakably Toffifee

1973

Jedinečnosť, ktorá trvá dodnes

Čierna, hnedá a lieskový oriešok – taký bol začiatok Toffifee v Nemecku v roku 1973. Pôvodne bolo určené pracujúcim ženám ako malé výživné občerstvenie, ale čoskoro sa stalo hitom. Toffifee tak spoločnosti Storck prinieslo svetové prvenstvo.

Toffifee 1973: Unique even this day