Knoppers – chutné maškrtenie medzi jedlami
Knoppers
– chutné maškrtenie medzi jedlami
Knoppers – chutné maškrtenie medzi jedlami

Chutné maškrtenie medzi jedlami

Oblátky Knoppers s mliečnou a lieskovcovou náplňou sa začali predávať v roku 1983 a zákazníci si ich okamžite obľúbili. Krehké pečené oblátky, lahodné mlieko a chutný nugátový krém ešte vylepšujú chrumkavé kúsky pražených lieskových orieškov. Či už ste v práci, v škole alebo na ceste, doprajte si príjemnú pauzu s chrumkavými a lahodnými oblátkami Knoppers – povzbudia vás a pomôžu vám na chvíľu zabudnúť na starosti.

Knoppers

Doprajte si o pol desiatej dopoludnia pauzu s Knoppers – je čas odpočinúť si, načerpať novú energiu a užívať si prítomný okamih. Vďaka svojmu vyváženému zloženiu sú tieto oblátky ideálnym občerstvením medzi jedlami.

Knoppers NutBar

Teraz je tu nová čokoládová tyčinka: Knoppers NutBar! S dokonale vyváženými ingredienciami, ako sú dochrumkava upečené a zároveň ľahké oblátky, vrstva mliečneho krému a lieskovooriešková náplň, v ktorej je navyše zapracované porcia chrumkavých opražených lieskových orieškov v karameli. A to všetko obalené v mliečnej čokoláde. Chutí čokoládová tyčinka je skvelá na uspokojenie malého hladu, ale zároveň nie je príliš ťažká, takže môžete s ľahkosťou pokračovať vo vašich aktivitách.

História
O pol desiatej dopoludnia je čas na Knoppers – v Nemecku aj v ďalších vyše 40 krajinách. To je úspešný príbeh značky Knoppers.

2013

30 rokov Knoppers – úspech po celom svete

Knoppers sa predávajú už 30 rokov a ich popularita stále rastie aj v zahraničí. Lahodné oblátky s mliečnou a lieskovcovou náplňou si dnes môžu vychutnať zákazníci vo viac ako 40 krajinách sveta.

1983

Knoppers si podmaňujú Nemecko

Krehké oblátky Knoppers s lahodnou mliečnou a lieskovcovou náplňou sme prvýkrát predstavili v roku 1983. Čoskoro nato si získali mimoriadnu popularitu, a to aj vďaka ľahko zapamätateľnému sloganu „pol desiatej dopoludnia po celom Nemecku...“.

Knoppers 1983: Knoppers conquers Germany