Knoppers 
– chutné maškrtenie medzi jedlami
Knoppers
– chutné maškrtenie medzi jedlami
Knoppers – chutné maškrtenie medzi jedlami

Chutné maškrtenie medzi jedlami

Oblátky Knoppers boli na trh uvedené už v roku 1983 a odvtedy sú obľúbené naprieč generáciami. Chrumkavé oblátky s lahodným mliečnym a lieskovoorieškovým krémom dovádzajú do dokonalosti kúsky opražených lieskových orieškov. Či už ste v práci, v škole alebo na cestách – doprajte si chrumkavú vzpruhu a zabudnite na chvíľku na Vaše starosti s Knoppers.

Knoppers oblátky

Pol desiatej dopoludnia je čas načerpať novú energiu a užiť si okamih – oblátky Knoppers sú ideálnou desiatou, ktorú si dať medzi jedlami.

Knoppers tyčinky

To najlepšie z Knoppers teraz aj v čokoládovej tyčinke! Dozlatista upečené oblátky, vrstva jemného mliečneho a orieškového krému doplnená lahodným mäkkým karamelom s kúskami chrumkavých orieškov, a to celé v mliečnej čokoláde. Knoppers NutBar, CoconutBar a PeanutBar sú ako stvorené na popoludňajší olovrant – zaženú menší hlad, ale zároveň nie sú príliš ťažké, takže môžete s ľahkosťou pokračovať vo Vašich aktivitách.

História
O pol desiatej dopoludnia je čas na Knoppers – v Nemecku aj v ďalších vyše 40 krajinách. To je úspešný príbeh značky Knoppers.

2013

30 rokov Knoppers – úspech po celom svete

Knoppers sa predávajú už 30 rokov a ich popularita stále rastie aj v zahraničí. Lahodné oblátky s mliečnou a lieskovcovou náplňou si dnes môžu vychutnať zákazníci vo viac ako 40 krajinách sveta.

1983

Knoppers si podmaňujú Nemecko

Krehké oblátky Knoppers s lahodnou mliečnou a lieskovcovou náplňou sme prvýkrát predstavili v roku 1983. Čoskoro nato si získali mimoriadnu popularitu, a to aj vďaka ľahko zapamätateľnému sloganu „pol desiatej dopoludnia po celom Nemecku...“.

Knoppers 1983: Knoppers conquers Germany