merci za to, že si.
merci za to, že si.
merci za to, že si.

Ďakujem znamená merci.

Najjemnejšia čokoláda, vyrobená z vybraných ingrediencií a jednotlivo balená v zlatej fólii: práve vďaka tomu je merci u zákazníkov také obľúbené, a to už od roku 1964. A niet sa čo diviť, pretože je to ideálny darček vyjadrujúci zvláštne poďakovanie. Ďakujem znamená merci – merci za to, že si.

merci Finest Selection

Klasická kolekcia merci – päť druhov starostlivo vybraných čokoládových kolekcií vyrobených z najkvalitnejších surovín: mix, mliečna, horká, mandľová a Mousse au Chocolat.

merci lovelies

merci lovelies sú čokoládové guličky s neodolateľnou krémovou náplní vytvorené tak, aby sa rozplývaly na jazyku.Vychutnajte si tieto nezabudnuteľné okamihy potešenia so svojimi blízkymi a ľuďmi, ktorých máte radi.

merci tabuľková čokoláda

merci tabuľková čokoláda – vyrobená špeciálne pre vás. Malé, jedinečné tabuľky čokolády balené jednotlivo v zlatej fólii, ktoré sa priam rozplývajú na jazyku, si môžete dopriať v šiestich lahodných variantoch.

merci Petits

merci Petits sú malé, jednotlivo balené čokoládky rôznych obľúbených príchutí merci.

merci together

merci together sú plnené čokoládové pralinky v 5 príchutiach pre nezabudnuteľné chvíle radosti s priateľmi.

História
Ďakujem znamená merci. Dnes už vo viac ako 100 krajinách sveta vyjadrujú ľudia svoje poďakovanie prostredníctvom merci.
Ďakujem znamená merci. Dnes už vo viac ako 90 krajinách sveta vyjadrujú ľudia svoje poďakovanie prostredníctvom merci.

2023

Najlepšie chutia spoločne - merci together

Zažijte spoločné chvíle radosti s novými pralinkami od merci. Objavte pestrosť všetkých 5 lahodných druhov týchto plnených čokoládiek. Sú skvelé ako hravý darček a pre spestrenie spoločnej zábavy.

2022

merci lovelies

Pretože si to ty. Spolu umiestnené okamihy s blízkymi budú teraz ešte lepšie vďaka novým čokoládovým pralinkám.

2019

Nová kolekcia chutí od merci Petits

Ešte farebnejšia a hravejšia kolekcia chutí, ktorú si môžete vychutnať alebo ponúknuť na zdieľanie! Vďaka novému vzhľadu a väčšiemu výberu príchutí ponúkajú tri kolekcie malých čokoládok od merci Petits výnimočný okamih.

2013

Bohatší výber pre milovníkov chrumkavej čokolády

Kolekciu merci Finest Selection mandľovú sme uviedli na trh v roku 2013 a okamžite sa stala hitom. Balenie obsahuje čokoládky štyroch obľúbených príchutí (oriešky a mandle, biela s ryžovými lupienkami, mandle a med a horká s mandľami).

merci 2013: Bohatší výber pre milovníkov chrumkavej čokolády

2012

Nová prvotriedna tabuľková čokoláda

Prvotriedna tabuľková čokoláda merci sa predáva v šiestich lahodných variantoch. Každé balenie obsahuje štyri malé tabuľkové čokolády jednotlivo balené v zlatej fólii, ktoré sa priam rozplývajú na jazyku – to je najnovší hit z rodiny merci.

merci 2015: Nová prvotriedna tabuľková čokoláda

2011

Ešte sviatočnejšia pochúťka

V roku 2011 sa sortiment merci rozrástol o inovatívne sezónne výrobky: veľkonočné zajačiky, Santovia a rôzne varianty lahodných veľkonočných vajíčok či čokoládových vianočných gulí dodávajú sviatočnému času ešte vrelšiu atmosféru.

merci 2011: Ešte sviatočnejšia pochúťka
merci 2011: Ešte sviatočnejšia pochúťka

1988

Slogan, ktorý si podmanil celý svet

„merci za to, že si“ – tento jedinečný spôsob, ako vyjadriť poďakovanie blízkej osobe, sme prvýkrát predstavili v roku 1988.
Kolekcia merci Finest Selection zahŕňa už osem starostlivo vybraných druhov.

merci 1988: A claim conquers the world

1964

merci z celého srdca

Úspešný príbeh sa začína! V roku 1964 spoločnosť Storck prekvapila celý svet celkom novým typom čokolády: výber prvotriednych tabuliek čokolády balených jednotlivo v zlatej fólii sa stal dokonalým spôsobom, ako vyjadriť poďakovanie.

merci 1965: merci from the bottom of my heart