Každý má rád Mambu!
Každý má rád Mambu!
Každý má rád Mambu!

Zábavné ovocné žuvacie karamelky

Žuvacie karamelky Mamba sa už vyše 70 rokov tešia veľkej obľube u detí aj dospelých. Lahodné ovocné žuvacie karamelky vyrábame v širokej škále rôznych variantov a balíme ich do praktických balení, ktoré sú ideálne, keď sa chcete rozdeliť. Aká je vaša najobľúbenejšia príchuť?

Mamba

Mamba predstavuje ovocné žuvacie potešenie v niekoľkých lahodných príchutiach: jahodovej, malinovej, pomarančovej, citrónovej a kola. Ovocná maškrta, o ktorú sa môžete ľahko podeliť s ostatnými! Každé multibalenie obsahuje štyri jednotlivé balíčky so šiestimi žuvacími karamelkami.

História
60 rokov Mamby – príbeh večne mladej značky
70 rokov Mamby – príbeh večne mladej značky

1986

Mamba objavuje veľký svet

Žuvacie karamelky Mamba sú už mnoho rokov obľúbené po celom svete, ďaleko za hranicami Nemecka. Na americký trh sa úspešne vydali v roku 1986 a v 90. rokoch minulého storočia sa predstavili aj na ďalších významných trhoch, napríklad v Poľsku a Rusku. V týchto krajinách je Mamba jednou z najznámejších a najobľúbenejších značiek žuvacích cukríkov.

Mamba 1986: Mamba objavuje veľký svet

1953

Mamba sa prvýkrát objavuje na nemeckom trhu

Žuvacie karamelky Mamba začali svoju hviezdnu kariéru v Nemecku v roku 1953. Vďaka lahodnej chuti a priaznivej cene sa z malých balení Mamba, ktoré obsahovali šesť žuvacích karameliek, stal okamžite veľký hit.

Mamba 1953: Mamba sa prvýkrát objavuje na nemeckom trhu