nimm2 – vitamíny a sladkosti
nimm2 – vitamíny a sladkosti
nimm2 – vitamíny a sladkosti

Obľúbené už celé generácie

nimm2 je obľúbená maškrta detí aj dospelých už od roku 1962 a patrí k najznámejším značkám tvrdých cukríkov v Nemecku. Sortiment značky sa neustále rozrastá. V súlade so svojím heslom „vitamíny a sladkosti“ ponúka rad nimm2 rôzne druhy veselých a sladkých maškŕt.

nimm2

Ovocné cukríky s lahodnou náplňou a vitamínmi vyrábame vo dvoch variantoch: pomarančovom a citrónovom. Tieto dve príchute boli inšpiráciou pre názov cukríkov: nimm2 („zober si dva“).

nimm2 soft

nimm2 soft sú ovocné žuvacie cukríky, ktoré v sebe spájajú to najlepšie z nimm2: ovocnú šťavu a vitamíny. Každé balenie obsahuje štyri rôzne príchute s niekoľkými lahodnými náplňami; navyše rad nimm2 Soft ponúka aj ďalšie varianty, napríklad „Fizzy“ a kyslé.

nimm2 Lolly

Dokonale guľaté! Lízanky nimm2 Lolly sa predávajú v štyroch variantoch lahodných kombinovaných ovocných príchutí a obsahujú ovocnú šťavu a vitamíny. Inovatívne lízanky Lolly sú nezvyčajne hladké a guľaté a sú tak výnimočnou maškrtou!

História
„Vitamíny a sladkosti“ – príbeh úspešného konceptu. nimm2 spĺňa očakávania zákazníkov už od roku 1962.

Úspech, ktorý pretrváva

Bohatá ponuka sladkostí

Okrem klasických ovocných cukríkov a želatínových cukríkov nimm2 Smilegummi si dnes môžete dopriať celý rad ďalších druhov, pričom všetky v sebe majú to najlepšie z nimm2. Či už si vyberiete nimm2 Soft, nimm2 Lolly alebo nimm2 Smilegummi AppleBuddies a Shakies, sortiment nimm2 má pre každého niečo.

2023

nimm2 Smilegummi Cola Buddies a Fluffies

Veselé colové fľaštičky a nadýchané jogurtové obláčiky, Cola Buddies a Fluffies, rozširujú rodinu nimm2 Smilegummi. Tieto novinky ponúkajú ešte viac sladkej zábavy pre celú rodinu v šiestich ovocných príchutiach.

2014

Ochutnajte MilkBuddies!

nimm2 Smilegummi MilkBuddies sú zábavné a zaručene vás rozveselia. Prvé ovocné želatínové cukríky Smilegummi s tvarom rôznych postavičiek sú skrátka neodolateľné.

2006

A pokračujeme úspešne ďalej!

nimm2 Soft sme uviedli na trh v roku 2006. Žuvacie cukríky s ovocnou náplňou a vitamínmi, ktoré si môžete vychutnať v štyroch lahodných príchutiach, zaznamenali okamžitý úspech!

nimm2 2006: A pokračujeme úspešne ďalej!

1996

Medzník

Úspešný príbeh ovocných želatínových cukríkov sa začal v roku 1996. S radom nimm2 Smilegummi spoločnosť Storck predstavila ovocné želatínové cukríky s ovocnou šťavou a vitamínmi. Bol to významný medzník: tieto cukríky patria i dnes k najpredávanejším!

1980

Múdre slová

„Ak vaše dieťa zo všetkého najviac miluje cukríky a vy zo všetkého najviac milujete svoje dieťa, dajte mu nimm2“. Tento slogan z televíznej reklamy hral v úžasnom úspechu nimm2 nemalú rolu.

nimm2 1980: Múdre slová

1962

Veľkolepá inovácia

Všetko sa začalo v roku 1962 s ovocnými cukríkmi nimm2, ktoré obsahovali vitamíny a chutnú ovocnú náplň. Od toho času sa slogan „vitamíny a sladkosti“ stal symbolom úspešného a jedinečného konceptu, na ktorom stojí táto zavedená značka spoločnosti Storck – spojenie sladkého potešenia s kvalitou nimm2.

nimm2 1962: Veľkolepá inovácia