Knoppers

Tešíme sa na vaše otázky a nápady! Jednoducho pošlite spoločnosti Storck správu prostredníctvom nášho kontaktného formulára, prípadne si prečítajte najčastejšie otázky – odpovede na niektoré z nich nájdete práve tu.

Najčastejšie otázky

Obsahujú oblátky Knoppers nejaké ingrediencie živočíšneho pôvodu?

Jediné zložky živočíšneho pôvodu, ktoré používame pri výrobe Knoppers, sú mliečne výrobky.

Obsahujú Knoppers alkohol?

Nie, pri výrobe sa žiadny alkohol nepoužíva. Na základe súčasnej receptúry môžeme taktiež s istotou povedať, že alkohol neobsahuje ani žiadna z používaných ingrediencií.

Ktorá strana oblátok Knoppers je horná a ktorá spodná?

Záleží na tom, ako sa na to pozeráte. Knoppers majú vlastne dve veľmi chutné strany a ktorúkoľvek z nich možno považovať za tú najlepšiu. Keď oblátky vyjdú z výrobnej linky, čokoládová strana je v dôsledku postupnosti jednotlivých výrobných krokov dole. Tesne pred dokončením sa oblátky Knoppers z jednej strany polejú čokoládou.

Ako od seba oddelím jednotlivé balenia Knoppers v multibalení?

Oddeliť balenie Knoppers z multibalenia je veľmi jednoduché – práve na tento účel je obal medzi jednotlivými baleniami perforovaný. Jednoducho stačí, keď prejdete po perforovanej čiare nechtom alebo nejakým ostrým predmetom, a hneď si môžete vychutnať svoj prídel Knoppers.

Kontakt

Povinné polia sú označené

Číslo výrobku obsahuje buď 8 alebo 13 číslic
Boli vložené neplatné znaky
Boli vložené neplatné znaky

Prosím, odpište kód z obrázku

Informácie o reklamácii výrobku

Spätná väzba od zákazníka je pre nás veľmi dôležitá. Aby ste mohli vašu reklamáciu spracovať, nechajte výrobok v jeho pôvodnom balení. Po prijatí e-mailu vás budete kontaktovať a vysvetlíme vám ďalší postup.