merci

Tešíme sa na vaše otázky a nápady! Jednoducho pošlite spoločnosti Storck správu prostredníctvom nášho kontaktného formulára, prípadne si prečítajte najčastejšie otázky – odpovede na niektoré z nich nájdete práve tu.

Najčastejšie otázky

Obsahujú výrobky merci nejaké ingrediencie živočíšneho pôvodu?

Pri výrobe čokolád merci používame suroviny rastlinného pôvodu a mliečne výrobky. Kolekcia merci Finest Selection mandľová navyše obsahuje aj vaječné bielky.

Obsahujú výrobky merci alkohol?

Pri výrobe čokolády merci sa alkohol ako samostatná ingrediencia nepoužíva. Avšak niektoré esencie v náplniach môžu obsahovať alkohol, pretože je potrebný na ich získavanie. Dostávajú sa s ním do kontaktu počas extrakčného procesu. Množstvo alkoholu, ktoré sa takto dostane do konečného výrobku, je približne rovnaké ako množstvo alkoholu obsiahnuté v bežných ovocných šťavách v dôsledku prirodzenej fermentácie ovocia.

Sú výrobky merci bezlepkové?

Väčšina našich výrobkov spĺňa zákonné normy a štandardy Nemeckej spoločnosti celiatikov (DZG) pre bezlepkové potraviny (obsah lepku max. 20 mg na 1 kg potraviny).
Kolekcia merci Finest Selection mandľová však bezlepková nie je, pretože obsahuje pšeničnú bielkovinu a pšeničný slad.
Tieto informácie sa vzťahujú na súčasnú receptúru, ktorá sa môže v budúcnosti zmeniť – vždy si, prosím, skontrolujte zoznam ingrediencií uvedený na obale.

Kontakt

Povinné polia sú označené

Číslo výrobku obsahuje buď 8 alebo 13 číslic
Boli vložené neplatné znaky
Boli vložené neplatné znaky

Prosím, odpište kód z obrázku

Informácie o reklamácii výrobku

Spätná väzba od zákazníka je pre nás veľmi dôležitá. Aby ste mohli vašu reklamáciu spracovať, nechajte výrobok v jeho pôvodnom balení. Po prijatí e-mailu vás budete kontaktovať a vysvetlíme vám ďalší postup.